GINOP-9.1.1-21
Korona nyelviskola bemutatása.

Korona Nyelvoktatási és Szolgáltató Betéti Társaság (Korona Bt) Alakulás: 1992.03.16. Cégvezető: Bohács József, •          Fő tevékenység rövid leírása A Korona Nyelviskola 1992-ben lett alapítva. Az azóta eltelt közel 25 évben a vállalati, a lakossági és a katonai oktatási szektorban a régióban vezető szerepet betöltő nyelviskolák közé sorolhatjuk magunkat, Kecskemét egyik legmeghatározóbb nyelviskolájává sikerült válnunk. Célunk egyrészt a nyelvoktatás és nyelvvizsgáztatás terén a régióban eddig megszerzett piaci vezető hely megtartása és bővítése, másrészt a szakmai munka illetve a szolgáltatási tevékenységeink minőségének folyamatos emelésével a magán és céges megrendelői igények minél szélesebb körű kielégítése. Megalakulásunk óta a minőségi, magas színvonalú nyelvoktatást szolgáljuk, mivel hiszünk benne, hogy szolgáltatásunk fontos és hasznos az embereknek. A feladatunk az, hogy segítsük a hozzánk fordulókat céljaik megvalósításában, melynek eredményeképpen az emberek életpályája, életminősége is megváltozhat. Kiemelt célunk, ügyfeleink kulturált, szakszerű, teljes körű tájékoztatása az iskola által kínált nyelvoktatásról és az iskolában folyó vizsgáztatásról, valamint a gyors, hatékony és ügyfélbarát ügyintézés. A Korona Nyelviskola (Korona Bt.) felnőttképzési engedéllyel rendelkezik. Nemzeti Munkaügyi Hivatal Szak- és Felnőttképzési Igazgatósági engedélyszám:
E-000486/2014. Képzési programjaink:        angol nyelv                      E-000486/2014/C001                                                német nyelvi képzés      E-000486/2014/C002                                                KER C1 STANAG           E-000486/2014/C003   A vállalati, lakossági és katonai tanfolyamainkon kívül az évek során nagy gyakorlatra tettünk szert a nyelvvizsgáztatás területén, mivel Origó vizsgahely vagyunk 1993 óta. Évente közel 1000 vizsgázónk van.   Az MSZ EN ISO 9001 szabvány követelményeinek megfelelő minőségirányítási rendszert működtettünk, melyet először 2002-ben a CERTOP auditált, majd a 2013 évi FKTV-nek megfelelő NYESZE minőségbiztosítási rendszer került kialakításra.   Nyelviskolánk tagja a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének (NYESZE) T tag BJ Engedélyezett Felnőttképzők Országos Szövetsége (EFOSZ) Bács-Kiskun Megyei kereskedelmi és Iparkamara NATO NCAGE kóddal rendelkezünk, mely 0563V